Logo

२०७८, माघ ६ गते बिहिवार

images
images
  • राजनीति
  • ५४ जिल्लामा एमालेको नयाँ नेतृत्व चयन,...

राजनीति

५४ जिल्लामा एमालेको नयाँ नेतृत्व चयन, कहाँ को अध्यक्ष ? (सूचीसहित)

५४ जिल्लामा एमालेको नयाँ नेतृत्व चयन, कहाँ को अध्यक्ष ? (सूचीसहित)

images
images
  • 470
    SHARES
  • images
    ५४ जिल्लामा एमालेको नयाँ नेतृत्व चयन, कहाँ को अध्यक्ष ? (सूचीसहित)
    images
    images

    काठमाडौँ l नेकपा एमालेको गत शुक्रबारदेखि जारी अधिवेशनमार्फत हालसम्म ५४ जिल्लाको नेतृत्व चयन भएको छ ।

    images

    एमाले केन्द्रीय सदस्य विष्णु रिजालकाअनुसार आज (बुधबार) बिहान ७ बजेसम्म ५४ जिल्ला र २ विशेष जिल्ला कमिटीमा नेतृत्व चयन भइसकेको छ।

    गत शुक्रबारबाट ६३ जिल्लामा सुरु भएको एमाले अधिवेशनले मजदूर र पेशागत विशेष कमिटी सहित ५८ जिल्लामा नेतृत्व चयन गरेको हो।

    हेर्नुहोस् कुन जिल्लामा को चुनिए ?

    १. झापा- दीपक कार्की
    २. पाल्पा- धनेन्द्रराज घिमिरे
    ३. दाङ- हुकुमबहादुर बस्नेत
    ४. डोल्पा- शेरबहादुर बुढा
    ५. सल्यान- गोविन्द पुन
    ६. बर्दिया- लालबहादुर श्रेष्ठ
    ७. बॉके- किस्मतकुमार कक्षपति
    ८. धादिङ- भूमि त्रिपाठी
    ९. अर्घाखाची- पीताम्बर भुसाल
    १०. मोरङ- ऋषिकेश पोखरेल
    ११. काभ्रे- अशोक ब्याञ्जु
    १२. भक्तपुर- बचन देउजा
    १३. गुल्मी- बालसिंह काउछा
    १४. खोटाङ- रामप्रसाद दंगाल
    १५. सप्तरी- ताराकान्त चौधरी
    १६. तनहुँ- श्रीप्रसाद श्रेष्ठ
    १७. धनकुटा- इन्द्रमणि पराजुली
    १८. रसुवा- कर्णेल लामा
    १९. नवलपरासी (पश्चिम)- दीपेन्द्र अधिकारी
    २०. कपिलवस्तु- डम्बर शर्मा
    २१. नुवाकोट- बद्रीप्रसाद मैनाली
    २२. तेह्रथुम- तेजमान कन्दङ्वा
    २३. रुपन्देही- तेजेन्द्र केसी
    २४. लमजुङ- कृष्णप्रसाद अधिकारी
    २५. पॉचथर- राजकुमार भण्डारी
    २६. रामेछाप- आनन्द श्रेष्ठ
    २७. गोरखा- प्रेमबहादुर गुरुङ
    २८. मकवानपुर- एकलाल श्रेष्ठ
    २९. डडेल्धुरा- प्रकाश सावँद
    ३०. भोजपुर- शरण राई
    ३१. बैतडी- सुरेन्द्र पाल
    ३२. म्याग्दी- देवेन्द्र केसी
    ३३. जुम्ला- शान्तिलाल महत
    ३३. काठमाडौं- दीपक निरौला
    ३४. ललितपुर- पुरुषोत्तम आचार्य
    ३५. सिन्धुली- कुमारबहादुर कार्की
    ३६. इलाम- महेश बस्नेत
    ३६. बाग्लुङ- हिरा केसी
    ३७. सोलुखुम्बु- डुफकुमार बॉस्तोला
    ३८. प्युठान- विजयविराज विष्ट
    ३९. पर्वत- राजुप्रसाद पौडेल
    ४०. डोटी- चक्र मल्ल
    ४१. रुकुम पश्चिम- नन्दराम देवकोटा
    ४२. उदयपुर- परमेश्वर घिमिरे
    ४३. दोलखा- नरबहादुर श्रेष्ठ
    ४४. नवलपरासी (पूर्व)- मुक्तिराम पाण्डे
    ४५. ओखलढुंगा- शंकर कटवाल
    ४६. सिराहा- चन्द्रेश्वर मण्डल
    ४७. कैलाली- रतन थापा
    ४८. ताप्लेजुङ- भुपेन्द्र थेबे
    ४९. बाजुरा- कालीबहादुर शाही
    ५०. स्याङ्जा- सूर्य गैरे
    ५१. दार्चुला- प्रेमसिंह धामी
    ५२. जाजरकोट- खिमबहादुर शाही
    ५३. सुर्खेत- अमृत बीसी
    ५४. कास्की- मनबहादुर गुरुङ

    विशेष जिल्ला कमिटी
    १. मजदुर विशेष- जितेन्द्र श्रेष्ठ
    २. पेशागत विशेष- उमेश ढकाल

    images
    images
  • सम्बन्धित विषय:

  • # एमाले
  • # नेकपा एमाले

  • तीन घुम्ती डेक्स्

    सम्बन्धित समाचार
    धेरै पढिएको